86501085 611795842989155 528416904532983808 o

 

Wczoraj odbył się pierwszy turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa AMSPN Hetman Zamość rocznika 2005 i młodszych. Dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz trenerom za zaangażowanie i przygotowanie. Turniej rozpoczął cykl do których zapraszamy ponownie.

Galeria

 

Półkolonie sierpień 2021

Wszystkie nasze półkolonie są sportowe jak to w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a ponadto nadszedł czas na podsumowanie: Warsztaty plastyczne:, Bajkoterapia, Angielski, Pilka nożna, Karate, Badminton. Dodatkowo była koszykowka, gry i zabawy...

Czytaj więcej

Półkolonie 19-31 Lipiec 2021

Wszystkie nasze półkolonie są sportowe jak to w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a ponadto nadszedł czas na podsumowanie: Warsztaty plastyczne:, Bajkoterapia, Angielski, Pilka nożna, Karate, Badminton. Dodatkowo była koszykowka, gry i zabawy...

Czytaj więcej

Osiągnięcia Agnieszka Iwan

Ponowny sukces naszej uczennicy Agnieszki Iwan.  W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2021, w kategori wagowej 53 kg w zapasach kobiet zajeła V miejsce. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.     

Czytaj więcej

VII Debiuty Fitness

Nasze uczennice Gabrysie i Zuzia w dniach 12-13.06 wziely udział w ogólnopolskich Debiutach w Fitness Sportowym (acro dance) w Gdańsku. Dziewczyny w pięknych i interesujących stylizacjach scenicznych pokazały swoje umiejętności...

Czytaj więcej

Półkolonie 2021

Za półkolonie można zapłacić bonem turystycznym

Czytaj więcej

Akcja charytatywna - 2021

Coroczna zbiórka karmy zostało zebrane ponad 90 kg, tym razem karma została przekazana na rzecz Adopcyjny ParaPet - dom tymczasowy

Czytaj więcej

Synagoga 2021

Nasi uczniowie wzieli dziś udział w warsztatach historycznych w Zamojskiej Synagodze.  

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Mistrzostwa Polski w zapasach - Ropczyce   Agnieszka Iwan - srebrny medal wywalczyła w kat. wagowej 55 kg Katarzyna Romanek - 5 miejsce w kat. wagowej 55 kg  

Czytaj więcej

Zawody w Boccia

Uczniowie naszej szkoły wolontaryjnie zaangażowali się w zawody Boccia 6 marca 2021.     W naszej szkole rusza nabór do klasy o profilu Boccia, zachęcamy do zapoznania się z oferta SMS Zamość  

Czytaj więcej

Nabór 2021

Klasy: szkoły podstawowej pierwszego i drugiego stopnia, liceum ogólnokształcące oraz dla osób z niepełnosprawnością.  

Czytaj więcej

Nabór 2020

Zainteresowanych łączeniem profesjonalnego treningu z nauką serdecznie zapraszamy.    

Czytaj więcej

Kulinarne umiejętności naszych uczniów

  Miesiąc maj, nasi licealiści rozpoczęli kolejnym projektem z języka angielskiego. Tym razem nasi sportowcy sprawdzili swoje umiejętności kulinarne szlifując przy tym tematyczne słownictwo z języka angielskiego. Brawo za inwencję twórczą! Galeria  

Czytaj więcej

Tworzenie mapy myśli, w klasie 5!

Pomimo braku tradycyjnych zajęć dydaktycznych przygotowanie i zaangażowanie uczniów klasy 5 w e-lekcje jest perfekcyjne! Najmłodsi pokazują jak fajnie można uczyć się czasów w języku angielskim poprzez tworzenie mapy myśli...

Czytaj więcej

Wirtualne zwiedzanie Londynu

Czy Wy też macie dość siedzenia w domu ?My mieliśmy nie tylko dość izolacji, ale i zdalnego nauczania.Wczoraj nasza szkoła wybrała się z Panią Dominiką Pomarańska na wirtualne zwiedzanie Londynu!Nauka...

Czytaj więcej

Zajęcia lekcyjne online

  Zastanawiacie się jak wyglądają w naszej szkole lekcje w okresie pandemii?Na wesoło, przyjemnie i w super atmosferze, zobaczcie sami: Galeria      

Czytaj więcej

Prelekcja dotyczącej przemocy wśród rówi…

  Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w prelekcji dotyczącej przemocy wśród rówieśników. Dowiedzieli się w jaki sposób radzić sobie w razie ewentualnej przemocy. Bardzo dziękujemy panu policjantowi za bardzo mądry wykład. Galeria  

Czytaj więcej

Prelekcje dotyczące koronawirusa z profe…

              Dziś odbyły się prelekcje dotyczące koronawirusa z profesjonalistą. Uczniowie usłyszeli jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów, co robić w przypadku podejrzenia zachorowania albo styczności z osobą potencjalnie...

Czytaj więcej

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

  Dziś wielki dzień. Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Nasi uczniowie pod opieką nauczyciela Kamila Morawskiego wzięli udział w Biegu Tropem Wilczyn ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Galeria  

Czytaj więcej

Wyjazd na stok narciarski

  Filmowa relacja z wyjazdu na stok. Jeździmy i uczymy się i upadamy, wstajemy i ruszamy dalej. Do przodu po marzenia. Dziękujemy Magdzie Gabryel za świetny montaż, piękne zdjecia I super filmiki.https://gopro.com/v/zPpRm8RyE2qMk Galeria  

Czytaj więcej

Prelekcja z dietetykiem Adamem Lis

  Starsi uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Licealiści uczestniczyli w prelekcji z dietetykiem Adamem Lis. Młodzi sportowy zdobywali wiedzę w zakresie zbilansowanej diety, posiłkach przed i po treningowych, a także o zasadach...

Czytaj więcej

TYdzień JĘZYKA OJCZYSTEGO W SMS Zamość.

  TYdzień JĘZYKA OJCZYSTEGO W SMS Zamość. Dziś rozpoczynamy tydzień jezyka ojczystego - języka polskiego. Codziennie będzie się coś działo, zgodnie z niżej zamieszczonym harmonogramem.Opiekunem projektu jest Pani Katarzyna Brzezińska oraz Magdalena Piotrowska. Galeria  

Czytaj więcej

KLAUDIA na podium

  Znów nasza KLAUDIA na podium. Złoto, brąz i brąz jeszcze trochę zabraknie jej miejsca na medale! Gratulujemy!    

Czytaj więcej

Prace dotyczące głównych Zabytków Anglii

  Na lekcji języka angielskiego uczymy się nie tylko gramatyki oraz słownictwa ale również poszerzamy swoją wiedzę z zakresu historii i geografii Wielkiej Brytanii. Uczniowie klasy 5 i 6 wykonalipiękne plakaty...

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc

  Udzielanie pierwszej pomocy jest bardzo istotne i kluczowe. Nasi licealiści również przeszli kurs pierwszej pomocy. Galeria    

Czytaj więcej

15 lutego 2020 roku rusza nabór

Uprzejmie informujemy, iż 15 lutego 2020 roku rusza nabór do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu (klasy 0, I i IV) oraz Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu (klasy I)...

Czytaj więcej

Kurs pierwszej pomocy

    Nasi najmłodsi uczniowie przeszli kurs pierwszej pomocy. Mimo że treści były dostosowane do wieku, to nie jest strach z nimi zostawać ;) oby wiedza nie była im potrzebna. Galeria    

Czytaj więcej

Szkoła wolna od dopalaczy

            Bardzo dziękujemy Pani Jadwidze Poświatowskiej z Państwowej Powiatowej Stacji Epidemiologocznej za fantastyczny wykład i przedstawienie skutków używania dopalaczy. Uczniowie liceum i klas VII i VIII dowiedzieli...

Czytaj więcej

Spotkanie z policjantami

  Uczniowie uczestniczyli w prelekcjach dotyczących konsekwencji popełniania czynów karalnych. Dziękujemy państwu policjantom i wspaniałemu psiakowi, który wywołał wielkie poruszenie wśród dzieci i młodzieży. Galeria  

Czytaj więcej

Spotkanie z Panem Andrzejem Szozda z KM …

              Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Szozda z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu za poświęcony czas i przybliżenie pracy strażaka oraz wspaniałe prelekcje dotyczące bezpieczeństwa...

Czytaj więcej

Współpraca z Klubem AKSON Krok za Krokie…

  Uczniowie odpoczywają tymczasem my pracujemy i ....Miło nam Państwa poinformować, iż nasza Fundacja FRONT w imieniu Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu już oficjalnie nawiązało współpracę z Klubem AKSON Krok...

Czytaj więcej

Adwentowe kalendarze matematyczne

  W ramach warsztatów realizowanych dzieki Fundacji mBanku "Doświadczalnia matematyczna" uczniowie zrobili piękne adwentowe kalendarze matematyczne, najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone po werdykcie jury po przerwie świątecznej.Dziękujemy naszej super matematyczne - koordynatorowi...

Czytaj więcej

Jasełka w naszej szkole

  Żeby tradycji stało się zadość i zasiąść do symbolicznej Szkolnej Wieczerzy Wigilijnej młodzi sportowcy uczestniczą w świątecznych jasełkach.     W imieniu Uczniów naszej Szkoły oraz wszystkich Nauczycieli życzymy Państwu dużo zdrowia i...

Czytaj więcej

Akcja pomocy zwierzętom

        W Naszej Szkole Mikołaj przychodzi nie tylko do Dzieci i Nauczycieli. Dzięki aktywności i empatii Naszych Uczniów Mikołaj zadbał też o tych co nie mówią.Po raz drugi...

Czytaj więcej

WF na lodowisku

    Tymaczasem sportowcy miewają też zwykłe WF-y. Wśród godzin specjalistycznych niezbędny jest rozwój ogólny.Zwykłe - niezwykłe tymczasem w trochę innej formie, pomimo zimnej pogody bawiliśmy się świetnie. Galeria  

Czytaj więcej

II miejsce FRONT za INICJATYWĘ ROKU 2018

  W poniedziałek mieliśmy okazję uczestniczyć w wielkim wydarzeniu dla naszej szkoły. Organ prowadzący Fundacja Rozwoju Osobistego Narodowych Talentów otrzymała wyróżnienie w postaci II miejsca na INICJATYWĘ ROKU 2018 czyli powołanie...

Czytaj więcej

Sukces naszej uczennicy

Kolejny sukces naszej uczennicy klasy I LO KLAUDII MALEC zawodniczki UKS ORKA w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 2019.KLAUDIA GRATULUJEMY!

Czytaj więcej

Podpisaliśmy umowę z AWF w Warszawie Fil…

  Szanowni Państwo! Dziś wielki dzień w Naszej Szkole.Podpisaliśmy umowę o współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie FILIA BIAŁA PODLASKA.Bardzo dziękujemy Panu dr hab. prof AWF Hubertowi Makarukowi za cenne wskazówki...

Czytaj więcej

Escape room

       Tymczasem Klasa VII z okazji Mikołajek wybrała się do escape room. Czekając na swoją kolej do rozwiązywania zagadek, chłopcy wykorzystali chwilę na zabawę w krainie Mikołajki, a że...

Czytaj więcej

Mikołajkowa lekcja

  Mikołajkowa lekcja chyba ulubiona przez wszystkich! Grupa licealna zmagała się z angielskimi łamigłówkami aby odnaleźć zaginionego Mikołaja, za to uczniowie klasy 5 chyba byli w tym roku bardzo grzeczni.Mikołaj zostawił...

Czytaj więcej

ACH TEN MIKOŁAJ!

  ACH TEN MIKOŁAJA organizatorem oczywiście niezastąpiona Pani Dyrektor Dominika Pomaranska.Klasa 5 przyłączyła sie do akcji świątecznej i wykonała piekne kartki dla dzieci z hospicjum. ŚLEMY ŻYCZENIA Galeria  

Czytaj więcej

Projekt "Doświadczalnia matematyczn…

    AKCJA PIERNICZKI ;) ? NIE SUPER PROJEKT SUPER MATEMATYKA :) i pyszne efekty.4 grudnia w ramach projektu "Doświadczalnia matematyczna" uczniowie klasy V, VI i VII piekli pierniczki matematyczne. Zajęcia miały na celu pokazanie uczniom...

Czytaj więcej

Pokazy wojskowe

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wzięcia udziału w pokazach wojskowych gdzie zostało zaprezentowane im umundurowanie i broń z okresu II wojny światowej. Galeria

Czytaj więcej

Stroje Cutline Wear Factory

Nasi uczniowie w personalizowanych strojach stworzonych przez Cutline Wear Factory            

Czytaj więcej

Andrzejki szkolne

  Nasi uczniowie  brali udział w andrzejkach szkolnych przygotowanych przez starszych kolegów. Nasi licealiści przygotowali dla młodszych gry oraz zabawy; wróżenie z wosku, losowanie imienia, przepowiadali im przyszłość oraz przygotowali dyskotekę...

Czytaj więcej

Udział szkoły w "Dniu Brytyjskim…

           Nauka języka angielskiego to nie tylko słówka i gramatyka ale również poznanie kultury oraz tradycji kraju dlatego wczoraj nasza szkoła brała udział w "Dniu Brytyjskim" gdzie...

Czytaj więcej

Spotkanie z Mistrzem

          We czwartek, 14go listopada w spotkaniu z Mistrzem uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu. Tego Pana że zdjęcia nikomu nie musimy przedstawiać. Panie...

Czytaj więcej

Fundacja ZEA

  14go listopada uczniowie klasy V i VI brali udział w spotkaniu z przedstawicielem Fundacji ZEA Panią Martą Pfaifer. Poruszaliśmy tematy związane z bezdomnością zwierząt w aspekcie zadań  fundacji oraz o zagadnieniach...

Czytaj więcej

Młodzież odwiedziła Bank w ramach zajęć.

          13go listopada uczniowie najstarszych klas poznawali od kuchni pracę w bankowości.           Młodzież odwiedziła Bank w ramach zajęć, których głównym założeniem  jest poszerzenie wiedzy  na temat różnych...

Czytaj więcej

Narodowe Święto Niepodległości w naszej …

          W czwartek, 7 listopada „Nasza Szkoła" uroczyście obchodziła rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie świętowali ten szczególny i radosny dzień dla...

Czytaj więcej

Wykaz podręczników 2019/2020

  WYKAZ PODRĘCZNIKÓW ZAPLANOWANYCH DLA KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020   Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 3 letniego – po gimnazjum Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 4 lata – po szkole podstawowej    

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

          W środę 19 czerwca 2019 roku w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zamościu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, ich rodzicie, dyrekcja szkoły...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT LO

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że wszystkie nasze klasy są klasami mistrzostwa sportowego (minimum 16 godzin zajęć sportowych - zależnie od wybranej dyscypliny sportowej), zaś kierunek dobiera się niezależnie...

Czytaj więcej

Relacja z wycieczki szkolnej do Lublina

           04.06.2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu wraz z opiekunami: p. Jackiem Pysiewiczem, p. Dominiką Pomarańską i p. Katarzyną Magdziak udali się na wycieczkę...

Czytaj więcej

Ogólnopolska akcja #sadziMY.

              Uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 26 kwietnia 2019 r. wzięli udział w sadzeniu drzewek w ramach Ogólnopolskiej Akcji #sadziMY. Sadzonki pozyskane zostały z...

Czytaj więcej

Fotorelacja z życia szkoły

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z życia szkoły.            

Czytaj więcej

TESTY SPRAWNOŚCIOWE

    TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU PIŁKARSKIM TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU: akrobatyka sportowa, zapasów, piłka ręczna, lekkoatletyka, taniec sportowy INFORMACJA

Czytaj więcej

Dni Otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportow…

          Informujemy, że dni otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zamościu odbywają się w każdy czwartek od godziny 10.00 do 18.00. Jest to dzień w którym każdy...

Czytaj więcej

UKS Orka Zamość 2019

Zapraszamy do obejrzenia relacji z codziennego treningu Uczniowskiego Klubu Sportowego ORKA Zamość.    

Czytaj więcej

Spotkania w ramach Dni Otwartych

Spotkania w ramach Dni Otwartych - prezentacja oferty sportowej ciąg dalszy:       02 kwietnia 2019 roku serdecznie zapraszamy do Sali Mat przy hali OSiR w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8 na zajęcia pokazowe z...

Czytaj więcej

Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły

Dzień otwarty 01.04.2019r.       Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły   Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zamościu serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich  gimnazjum i  uczniów klas ósmych szkoły podstawowej wraz z nauczycielami i rodzicami na: DZIEŃ OTWARTY...

Czytaj więcej

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj…

          14 marca w naszej szkole odbył  się Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w...

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pły…

Nasza uczenica Klaudia Malec osiągnęła znakomite wyniki w Mistrzostwach Polski Juniorów 14 lat w pływaniu które odbyły się w Olsztynie w dniach  14-16.12.2018 r. 1. Brązowy medal w konkurencji 200 metrów...

Czytaj więcej

INFORMACJA

         Uprzejmie informujemy, iż spotkania indywidualne z Panią Dyrektor uczniów i rodziców będą odbywały się w każdy czwartek od godziny 9:00 do 13:00, natomiast na zebrania zapraszamy rodziców w...

Czytaj więcej
vulcan 300x174
PLAN LEKCJI
 logo LS