Kolejny sukces naszej uczennicy klasy I LO KLAUDII MALEC zawodniczki UKS ORKA w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 2019.
KLAUDIA GRATULUJEMY!

79132858 559120774923329 2959601894260998144 o

Kurs pierwszej pomocy

    Nasi najmłodsi uczniowie przeszli kurs pierwszej pomocy. Mimo że treści były dostosowane do wieku, to nie jest strach z nimi zostawać ;) oby wiedza nie była im potrzebna. Galeria    

Czytaj więcej

Szkoła wolna od dopalaczy

            Bardzo dziękujemy Pani Jadwidze Poświatowskiej z Państwowej Powiatowej Stacji Epidemiologocznej za fantastyczny wykład i przedstawienie skutków używania dopalaczy. Uczniowie liceum i klas VII i VIII dowiedzieli...

Czytaj więcej

Spotkanie z policjantami

  Uczniowie uczestniczyli w prelekcjach dotyczących konsekwencji popełniania czynów karalnych. Dziękujemy państwu policjantom i wspaniałemu psiakowi, który wywołał wielkie poruszenie wśród dzieci i młodzieży. Galeria  

Czytaj więcej

Spotkanie z Panem Andrzejem Szozda z KM …

              Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Szozda z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu za poświęcony czas i przybliżenie pracy strażaka oraz wspaniałe prelekcje dotyczące bezpieczeństwa...

Czytaj więcej

Współpraca z Klubem AKSON Krok za Krokie…

  Uczniowie odpoczywają tymczasem my pracujemy i ....Miło nam Państwa poinformować, iż nasza Fundacja FRONT w imieniu Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu już oficjalnie nawiązało współpracę z Klubem AKSON Krok...

Czytaj więcej

Adwentowe kalendarze matematyczne

  W ramach warsztatów realizowanych dzieki Fundacji mBanku "Doświadczalnia matematyczna" uczniowie zrobili piękne adwentowe kalendarze matematyczne, najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone po werdykcie jury po przerwie świątecznej.Dziękujemy naszej super matematyczne - koordynatorowi...

Czytaj więcej

Jasełka w naszej szkole

  Żeby tradycji stało się zadość i zasiąść do symbolicznej Szkolnej Wieczerzy Wigilijnej młodzi sportowcy uczestniczą w świątecznych jasełkach.     W imieniu Uczniów naszej Szkoły oraz wszystkich Nauczycieli życzymy Państwu dużo zdrowia i...

Czytaj więcej

Akcja pomocy zwierzętom

        W Naszej Szkole Mikołaj przychodzi nie tylko do Dzieci i Nauczycieli. Dzięki aktywności i empatii Naszych Uczniów Mikołaj zadbał też o tych co nie mówią.Po raz drugi...

Czytaj więcej

WF na lodowisku

    Tymaczasem sportowcy miewają też zwykłe WF-y. Wśród godzin specjalistycznych niezbędny jest rozwój ogólny.Zwykłe - niezwykłe tymczasem w trochę innej formie, pomimo zimnej pogody bawiliśmy się świetnie. Galeria  

Czytaj więcej

II miejsce FRONT za INICJATYWĘ ROKU 2018

  W poniedziałek mieliśmy okazję uczestniczyć w wielkim wydarzeniu dla naszej szkoły. Organ prowadzący Fundacja Rozwoju Osobistego Narodowych Talentów otrzymała wyróżnienie w postaci II miejsca na INICJATYWĘ ROKU 2018 czyli powołanie...

Czytaj więcej

Podpisaliśmy umowę z AWF w Warszawie Fil…

  Szanowni Państwo! Dziś wielki dzień w Naszej Szkole.Podpisaliśmy umowę o współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie FILIA BIAŁA PODLASKA.Bardzo dziękujemy Panu dr hab. prof AWF Hubertowi Makarukowi za cenne wskazówki...

Czytaj więcej

Escape room

       Tymczasem Klasa VII z okazji Mikołajek wybrała się do escape room. Czekając na swoją kolej do rozwiązywania zagadek, chłopcy wykorzystali chwilę na zabawę w krainie Mikołajki, a że...

Czytaj więcej

Mikołajkowa lekcja

  Mikołajkowa lekcja chyba ulubiona przez wszystkich! Grupa licealna zmagała się z angielskimi łamigłówkami aby odnaleźć zaginionego Mikołaja, za to uczniowie klasy 5 chyba byli w tym roku bardzo grzeczni.Mikołaj zostawił...

Czytaj więcej

ACH TEN MIKOŁAJ!

  ACH TEN MIKOŁAJA organizatorem oczywiście niezastąpiona Pani Dyrektor Dominika Pomaranska.Klasa 5 przyłączyła sie do akcji świątecznej i wykonała piekne kartki dla dzieci z hospicjum. ŚLEMY ŻYCZENIA Galeria  

Czytaj więcej

Projekt "Doświadczalnia matematyczn…

    AKCJA PIERNICZKI ;) ? NIE SUPER PROJEKT SUPER MATEMATYKA :) i pyszne efekty.4 grudnia w ramach projektu "Doświadczalnia matematyczna" uczniowie klasy V, VI i VII piekli pierniczki matematyczne. Zajęcia miały na celu pokazanie uczniom...

Czytaj więcej

Pokazy wojskowe

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wzięcia udziału w pokazach wojskowych gdzie zostało zaprezentowane im umundurowanie i broń z okresu II wojny światowej. Galeria

Czytaj więcej

Stroje Cutline Wear Factory

Nasi uczniowie w personalizowanych strojach stworzonych przez Cutline Wear Factory            

Czytaj więcej

Andrzejki szkolne

  Nasi uczniowie  brali udział w andrzejkach szkolnych przygotowanych przez starszych kolegów. Nasi licealiści przygotowali dla młodszych gry oraz zabawy; wróżenie z wosku, losowanie imienia, przepowiadali im przyszłość oraz przygotowali dyskotekę...

Czytaj więcej

Udział szkoły w "Dniu Brytyjskim…

           Nauka języka angielskiego to nie tylko słówka i gramatyka ale również poznanie kultury oraz tradycji kraju dlatego wczoraj nasza szkoła brała udział w "Dniu Brytyjskim" gdzie...

Czytaj więcej

Spotkanie z Mistrzem

          We czwartek, 14go listopada w spotkaniu z Mistrzem uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu. Tego Pana że zdjęcia nikomu nie musimy przedstawiać. Panie...

Czytaj więcej

Fundacja ZEA

  14go listopada uczniowie klasy V i VI brali udział w spotkaniu z przedstawicielem Fundacji ZEA Panią Martą Pfaifer. Poruszaliśmy tematy związane z bezdomnością zwierząt w aspekcie zadań  fundacji oraz o zagadnieniach...

Czytaj więcej

Młodzież odwiedziła Bank w ramach zajęć.

          13go listopada uczniowie najstarszych klas poznawali od kuchni pracę w bankowości.           Młodzież odwiedziła Bank w ramach zajęć, których głównym założeniem  jest poszerzenie wiedzy  na temat różnych...

Czytaj więcej

Narodowe Święto Niepodległości w naszej …

          W czwartek, 7 listopada „Nasza Szkoła" uroczyście obchodziła rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie świętowali ten szczególny i radosny dzień dla...

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

          W środę 19 czerwca 2019 roku w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zamościu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, ich rodzicie, dyrekcja szkoły...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT LO

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że wszystkie nasze klasy są klasami mistrzostwa sportowego (minimum 16 godzin zajęć sportowych - zależnie od wybranej dyscypliny sportowej), zaś kierunek dobiera się niezależnie...

Czytaj więcej

Relacja z wycieczki szkolnej do Lublina

           04.06.2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu wraz z opiekunami: p. Jackiem Pysiewiczem, p. Dominiką Pomarańską i p. Katarzyną Magdziak udali się na wycieczkę...

Czytaj więcej

Ogólnopolska akcja #sadziMY.

              Uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 26 kwietnia 2019 r. wzięli udział w sadzeniu drzewek w ramach Ogólnopolskiej Akcji #sadziMY. Sadzonki pozyskane zostały z...

Czytaj więcej

Fotorelacja z życia szkoły

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z życia szkoły.            

Czytaj więcej

TESTY SPRAWNOŚCIOWE

    TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU PIŁKARSKIM TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU: akrobatyka sportowa, zapasów, piłka ręczna, lekkoatletyka, taniec sportowy INFORMACJA

Czytaj więcej

Dni Otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportow…

          Informujemy, że dni otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zamościu odbywają się w każdy czwartek od godziny 10.00 do 18.00. Jest to dzień w którym każdy...

Czytaj więcej

UKS Orka Zamość 2019

Zapraszamy do obejrzenia relacji z codziennego treningu Uczniowskiego Klubu Sportowego ORKA Zamość.    

Czytaj więcej

Spotkania w ramach Dni Otwartych

Spotkania w ramach Dni Otwartych - prezentacja oferty sportowej ciąg dalszy:       02 kwietnia 2019 roku serdecznie zapraszamy do Sali Mat przy hali OSiR w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8 na zajęcia pokazowe z...

Czytaj więcej

Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły

Dzień otwarty 01.04.2019r.       Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły   Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zamościu serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich  gimnazjum i  uczniów klas ósmych szkoły podstawowej wraz z nauczycielami i rodzicami na: DZIEŃ OTWARTY...

Czytaj więcej

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj…

          14 marca w naszej szkole odbył  się Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w...

Czytaj więcej

Nabór do szkoły 2019/2020

      Uprzejmie informujemy, iż rusza nabór do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu (klasy IV, V, VI, VII i VIII) i Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu (klasy I - zarówno...

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pły…

Nasza uczenica Klaudia Malec osiągnęła znakomite wyniki w Mistrzostwach Polski Juniorów 14 lat w pływaniu które odbyły się w Olsztynie w dniach  14-16.12.2018 r. 1. Brązowy medal w konkurencji 200 metrów...

Czytaj więcej

INFORMACJA

         Uprzejmie informujemy, iż spotkania indywidualne z Panią Dyrektor uczniów i rodziców będą odbywały się w każdy czwartek od godziny 9:00 do 13:00, natomiast na zebrania zapraszamy rodziców w...

Czytaj więcej
vulcan 300x174
PLAN LEKCJI
 logo LS