78325401 550910212411052 1297946667403706368 n

 

Mikołajkowa lekcja chyba ulubiona przez wszystkich! Grupa licealna zmagała się z angielskimi łamigłówkami aby odnaleźć zaginionego Mikołaja, za to uczniowie klasy 5 chyba byli w tym roku bardzo grzeczni.
Mikołaj zostawił dla nich piękne prezenty.
Uśmiechy mówią same za siebie!

Galeria

Półkolonie sierpień 2021

Wszystkie nasze półkolonie są sportowe jak to w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a ponadto nadszedł czas na podsumowanie: Warsztaty plastyczne:, Bajkoterapia, Angielski, Pilka nożna, Karate, Badminton. Dodatkowo była koszykowka, gry i zabawy...

Czytaj więcej

Półkolonie 19-31 Lipiec 2021

Wszystkie nasze półkolonie są sportowe jak to w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a ponadto nadszedł czas na podsumowanie: Warsztaty plastyczne:, Bajkoterapia, Angielski, Pilka nożna, Karate, Badminton. Dodatkowo była koszykowka, gry i zabawy...

Czytaj więcej

Osiągnięcia Agnieszka Iwan

Ponowny sukces naszej uczennicy Agnieszki Iwan.  W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2021, w kategori wagowej 53 kg w zapasach kobiet zajeła V miejsce. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.     

Czytaj więcej

VII Debiuty Fitness

Nasze uczennice Gabrysie i Zuzia w dniach 12-13.06 wziely udział w ogólnopolskich Debiutach w Fitness Sportowym (acro dance) w Gdańsku. Dziewczyny w pięknych i interesujących stylizacjach scenicznych pokazały swoje umiejętności...

Czytaj więcej

Półkolonie 2021

Za półkolonie można zapłacić bonem turystycznym

Czytaj więcej

Akcja charytatywna - 2021

Coroczna zbiórka karmy zostało zebrane ponad 90 kg, tym razem karma została przekazana na rzecz Adopcyjny ParaPet - dom tymczasowy

Czytaj więcej

Synagoga 2021

Nasi uczniowie wzieli dziś udział w warsztatach historycznych w Zamojskiej Synagodze.  

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Mistrzostwa Polski w zapasach - Ropczyce   Agnieszka Iwan - srebrny medal wywalczyła w kat. wagowej 55 kg Katarzyna Romanek - 5 miejsce w kat. wagowej 55 kg  

Czytaj więcej

Zawody w Boccia

Uczniowie naszej szkoły wolontaryjnie zaangażowali się w zawody Boccia 6 marca 2021.     W naszej szkole rusza nabór do klasy o profilu Boccia, zachęcamy do zapoznania się z oferta SMS Zamość  

Czytaj więcej

Nabór 2021

Klasy: szkoły podstawowej pierwszego i drugiego stopnia, liceum ogólnokształcące oraz dla osób z niepełnosprawnością.  

Czytaj więcej

Nabór 2020

Zainteresowanych łączeniem profesjonalnego treningu z nauką serdecznie zapraszamy.    

Czytaj więcej

Kulinarne umiejętności naszych uczniów

  Miesiąc maj, nasi licealiści rozpoczęli kolejnym projektem z języka angielskiego. Tym razem nasi sportowcy sprawdzili swoje umiejętności kulinarne szlifując przy tym tematyczne słownictwo z języka angielskiego. Brawo za inwencję twórczą! Galeria  

Czytaj więcej

Tworzenie mapy myśli, w klasie 5!

Pomimo braku tradycyjnych zajęć dydaktycznych przygotowanie i zaangażowanie uczniów klasy 5 w e-lekcje jest perfekcyjne! Najmłodsi pokazują jak fajnie można uczyć się czasów w języku angielskim poprzez tworzenie mapy myśli...

Czytaj więcej

Wirtualne zwiedzanie Londynu

Czy Wy też macie dość siedzenia w domu ?My mieliśmy nie tylko dość izolacji, ale i zdalnego nauczania.Wczoraj nasza szkoła wybrała się z Panią Dominiką Pomarańska na wirtualne zwiedzanie Londynu!Nauka...

Czytaj więcej

Zajęcia lekcyjne online

  Zastanawiacie się jak wyglądają w naszej szkole lekcje w okresie pandemii?Na wesoło, przyjemnie i w super atmosferze, zobaczcie sami: Galeria      

Czytaj więcej

Prelekcja dotyczącej przemocy wśród rówi…

  Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w prelekcji dotyczącej przemocy wśród rówieśników. Dowiedzieli się w jaki sposób radzić sobie w razie ewentualnej przemocy. Bardzo dziękujemy panu policjantowi za bardzo mądry wykład. Galeria  

Czytaj więcej

Prelekcje dotyczące koronawirusa z profe…

              Dziś odbyły się prelekcje dotyczące koronawirusa z profesjonalistą. Uczniowie usłyszeli jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów, co robić w przypadku podejrzenia zachorowania albo styczności z osobą potencjalnie...

Czytaj więcej

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

  Dziś wielki dzień. Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Nasi uczniowie pod opieką nauczyciela Kamila Morawskiego wzięli udział w Biegu Tropem Wilczyn ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Galeria  

Czytaj więcej

Wyjazd na stok narciarski

  Filmowa relacja z wyjazdu na stok. Jeździmy i uczymy się i upadamy, wstajemy i ruszamy dalej. Do przodu po marzenia. Dziękujemy Magdzie Gabryel za świetny montaż, piękne zdjecia I super filmiki.https://gopro.com/v/zPpRm8RyE2qMk Galeria  

Czytaj więcej

Prelekcja z dietetykiem Adamem Lis

  Starsi uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Licealiści uczestniczyli w prelekcji z dietetykiem Adamem Lis. Młodzi sportowy zdobywali wiedzę w zakresie zbilansowanej diety, posiłkach przed i po treningowych, a także o zasadach...

Czytaj więcej

TYdzień JĘZYKA OJCZYSTEGO W SMS Zamość.

  TYdzień JĘZYKA OJCZYSTEGO W SMS Zamość. Dziś rozpoczynamy tydzień jezyka ojczystego - języka polskiego. Codziennie będzie się coś działo, zgodnie z niżej zamieszczonym harmonogramem.Opiekunem projektu jest Pani Katarzyna Brzezińska oraz Magdalena Piotrowska. Galeria  

Czytaj więcej

KLAUDIA na podium

  Znów nasza KLAUDIA na podium. Złoto, brąz i brąz jeszcze trochę zabraknie jej miejsca na medale! Gratulujemy!    

Czytaj więcej

Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa AM…

  Wczoraj odbył się pierwszy turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa AMSPN Hetman Zamość rocznika 2005 i młodszych. Dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz trenerom za zaangażowanie i przygotowanie. Turniej rozpoczął cykl do których...

Czytaj więcej

Prace dotyczące głównych Zabytków Anglii

  Na lekcji języka angielskiego uczymy się nie tylko gramatyki oraz słownictwa ale również poszerzamy swoją wiedzę z zakresu historii i geografii Wielkiej Brytanii. Uczniowie klasy 5 i 6 wykonalipiękne plakaty...

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc

  Udzielanie pierwszej pomocy jest bardzo istotne i kluczowe. Nasi licealiści również przeszli kurs pierwszej pomocy. Galeria    

Czytaj więcej

15 lutego 2020 roku rusza nabór

Uprzejmie informujemy, iż 15 lutego 2020 roku rusza nabór do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu (klasy 0, I i IV) oraz Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu (klasy I)...

Czytaj więcej

Kurs pierwszej pomocy

    Nasi najmłodsi uczniowie przeszli kurs pierwszej pomocy. Mimo że treści były dostosowane do wieku, to nie jest strach z nimi zostawać ;) oby wiedza nie była im potrzebna. Galeria    

Czytaj więcej

Szkoła wolna od dopalaczy

            Bardzo dziękujemy Pani Jadwidze Poświatowskiej z Państwowej Powiatowej Stacji Epidemiologocznej za fantastyczny wykład i przedstawienie skutków używania dopalaczy. Uczniowie liceum i klas VII i VIII dowiedzieli...

Czytaj więcej

Spotkanie z policjantami

  Uczniowie uczestniczyli w prelekcjach dotyczących konsekwencji popełniania czynów karalnych. Dziękujemy państwu policjantom i wspaniałemu psiakowi, który wywołał wielkie poruszenie wśród dzieci i młodzieży. Galeria  

Czytaj więcej

Spotkanie z Panem Andrzejem Szozda z KM …

              Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Szozda z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu za poświęcony czas i przybliżenie pracy strażaka oraz wspaniałe prelekcje dotyczące bezpieczeństwa...

Czytaj więcej

Współpraca z Klubem AKSON Krok za Krokie…

  Uczniowie odpoczywają tymczasem my pracujemy i ....Miło nam Państwa poinformować, iż nasza Fundacja FRONT w imieniu Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu już oficjalnie nawiązało współpracę z Klubem AKSON Krok...

Czytaj więcej

Adwentowe kalendarze matematyczne

  W ramach warsztatów realizowanych dzieki Fundacji mBanku "Doświadczalnia matematyczna" uczniowie zrobili piękne adwentowe kalendarze matematyczne, najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone po werdykcie jury po przerwie świątecznej.Dziękujemy naszej super matematyczne - koordynatorowi...

Czytaj więcej

Jasełka w naszej szkole

  Żeby tradycji stało się zadość i zasiąść do symbolicznej Szkolnej Wieczerzy Wigilijnej młodzi sportowcy uczestniczą w świątecznych jasełkach.     W imieniu Uczniów naszej Szkoły oraz wszystkich Nauczycieli życzymy Państwu dużo zdrowia i...

Czytaj więcej

Akcja pomocy zwierzętom

        W Naszej Szkole Mikołaj przychodzi nie tylko do Dzieci i Nauczycieli. Dzięki aktywności i empatii Naszych Uczniów Mikołaj zadbał też o tych co nie mówią.Po raz drugi...

Czytaj więcej

WF na lodowisku

    Tymaczasem sportowcy miewają też zwykłe WF-y. Wśród godzin specjalistycznych niezbędny jest rozwój ogólny.Zwykłe - niezwykłe tymczasem w trochę innej formie, pomimo zimnej pogody bawiliśmy się świetnie. Galeria  

Czytaj więcej

II miejsce FRONT za INICJATYWĘ ROKU 2018

  W poniedziałek mieliśmy okazję uczestniczyć w wielkim wydarzeniu dla naszej szkoły. Organ prowadzący Fundacja Rozwoju Osobistego Narodowych Talentów otrzymała wyróżnienie w postaci II miejsca na INICJATYWĘ ROKU 2018 czyli powołanie...

Czytaj więcej

Sukces naszej uczennicy

Kolejny sukces naszej uczennicy klasy I LO KLAUDII MALEC zawodniczki UKS ORKA w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 2019.KLAUDIA GRATULUJEMY!

Czytaj więcej

Podpisaliśmy umowę z AWF w Warszawie Fil…

  Szanowni Państwo! Dziś wielki dzień w Naszej Szkole.Podpisaliśmy umowę o współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie FILIA BIAŁA PODLASKA.Bardzo dziękujemy Panu dr hab. prof AWF Hubertowi Makarukowi za cenne wskazówki...

Czytaj więcej

Escape room

       Tymczasem Klasa VII z okazji Mikołajek wybrała się do escape room. Czekając na swoją kolej do rozwiązywania zagadek, chłopcy wykorzystali chwilę na zabawę w krainie Mikołajki, a że...

Czytaj więcej

ACH TEN MIKOŁAJ!

  ACH TEN MIKOŁAJA organizatorem oczywiście niezastąpiona Pani Dyrektor Dominika Pomaranska.Klasa 5 przyłączyła sie do akcji świątecznej i wykonała piekne kartki dla dzieci z hospicjum. ŚLEMY ŻYCZENIA Galeria  

Czytaj więcej

Projekt "Doświadczalnia matematyczn…

    AKCJA PIERNICZKI ;) ? NIE SUPER PROJEKT SUPER MATEMATYKA :) i pyszne efekty.4 grudnia w ramach projektu "Doświadczalnia matematyczna" uczniowie klasy V, VI i VII piekli pierniczki matematyczne. Zajęcia miały na celu pokazanie uczniom...

Czytaj więcej

Pokazy wojskowe

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wzięcia udziału w pokazach wojskowych gdzie zostało zaprezentowane im umundurowanie i broń z okresu II wojny światowej. Galeria

Czytaj więcej

Stroje Cutline Wear Factory

Nasi uczniowie w personalizowanych strojach stworzonych przez Cutline Wear Factory            

Czytaj więcej

Andrzejki szkolne

  Nasi uczniowie  brali udział w andrzejkach szkolnych przygotowanych przez starszych kolegów. Nasi licealiści przygotowali dla młodszych gry oraz zabawy; wróżenie z wosku, losowanie imienia, przepowiadali im przyszłość oraz przygotowali dyskotekę...

Czytaj więcej

Udział szkoły w "Dniu Brytyjskim…

           Nauka języka angielskiego to nie tylko słówka i gramatyka ale również poznanie kultury oraz tradycji kraju dlatego wczoraj nasza szkoła brała udział w "Dniu Brytyjskim" gdzie...

Czytaj więcej

Spotkanie z Mistrzem

          We czwartek, 14go listopada w spotkaniu z Mistrzem uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zamościu. Tego Pana że zdjęcia nikomu nie musimy przedstawiać. Panie...

Czytaj więcej

Fundacja ZEA

  14go listopada uczniowie klasy V i VI brali udział w spotkaniu z przedstawicielem Fundacji ZEA Panią Martą Pfaifer. Poruszaliśmy tematy związane z bezdomnością zwierząt w aspekcie zadań  fundacji oraz o zagadnieniach...

Czytaj więcej

Młodzież odwiedziła Bank w ramach zajęć.

          13go listopada uczniowie najstarszych klas poznawali od kuchni pracę w bankowości.           Młodzież odwiedziła Bank w ramach zajęć, których głównym założeniem  jest poszerzenie wiedzy  na temat różnych...

Czytaj więcej

Narodowe Święto Niepodległości w naszej …

          W czwartek, 7 listopada „Nasza Szkoła" uroczyście obchodziła rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie świętowali ten szczególny i radosny dzień dla...

Czytaj więcej

Wykaz podręczników 2019/2020

  WYKAZ PODRĘCZNIKÓW ZAPLANOWANYCH DLA KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020   Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 3 letniego – po gimnazjum Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 4 lata – po szkole podstawowej    

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

          W środę 19 czerwca 2019 roku w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zamościu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, ich rodzicie, dyrekcja szkoły...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT LO

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że wszystkie nasze klasy są klasami mistrzostwa sportowego (minimum 16 godzin zajęć sportowych - zależnie od wybranej dyscypliny sportowej), zaś kierunek dobiera się niezależnie...

Czytaj więcej

Relacja z wycieczki szkolnej do Lublina

           04.06.2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu wraz z opiekunami: p. Jackiem Pysiewiczem, p. Dominiką Pomarańską i p. Katarzyną Magdziak udali się na wycieczkę...

Czytaj więcej

Ogólnopolska akcja #sadziMY.

              Uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Zamościu 26 kwietnia 2019 r. wzięli udział w sadzeniu drzewek w ramach Ogólnopolskiej Akcji #sadziMY. Sadzonki pozyskane zostały z...

Czytaj więcej

Fotorelacja z życia szkoły

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z życia szkoły.            

Czytaj więcej

TESTY SPRAWNOŚCIOWE

    TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU PIŁKARSKIM TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU: akrobatyka sportowa, zapasów, piłka ręczna, lekkoatletyka, taniec sportowy INFORMACJA

Czytaj więcej

Dni Otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportow…

          Informujemy, że dni otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zamościu odbywają się w każdy czwartek od godziny 10.00 do 18.00. Jest to dzień w którym każdy...

Czytaj więcej

UKS Orka Zamość 2019

Zapraszamy do obejrzenia relacji z codziennego treningu Uczniowskiego Klubu Sportowego ORKA Zamość.    

Czytaj więcej

Spotkania w ramach Dni Otwartych

Spotkania w ramach Dni Otwartych - prezentacja oferty sportowej ciąg dalszy:       02 kwietnia 2019 roku serdecznie zapraszamy do Sali Mat przy hali OSiR w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8 na zajęcia pokazowe z...

Czytaj więcej

Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły

Dzień otwarty 01.04.2019r.       Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły   Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zamościu serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich  gimnazjum i  uczniów klas ósmych szkoły podstawowej wraz z nauczycielami i rodzicami na: DZIEŃ OTWARTY...

Czytaj więcej

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj…

          14 marca w naszej szkole odbył  się Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w...

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pły…

Nasza uczenica Klaudia Malec osiągnęła znakomite wyniki w Mistrzostwach Polski Juniorów 14 lat w pływaniu które odbyły się w Olsztynie w dniach  14-16.12.2018 r. 1. Brązowy medal w konkurencji 200 metrów...

Czytaj więcej

INFORMACJA

         Uprzejmie informujemy, iż spotkania indywidualne z Panią Dyrektor uczniów i rodziców będą odbywały się w każdy czwartek od godziny 9:00 do 13:00, natomiast na zebrania zapraszamy rodziców w...

Czytaj więcej
vulcan 300x174
PLAN LEKCJI
 logo LS